Virtuvė yra kiekvieno namo širdis. Jos susitarimas neturėtų būti atsitiktinis. Pažiūrėkite, kada verta pasirinkti dvipusius virtuvės pastatus ir kokius parametrus reikia atsižvelgti. Kaip pasirinkti tinkamas rankenų spintas? Kaip reguliuoti stalviršio aukštį ir tipą? Toliau pateikiame virtuvės baldų parinkimo taisykles.
1.Kaip įrengti virtuvės baldus? | 2.Kaip pakoreguoti spintelių matmenis ir metodą virtuvėje? |
3.Kokių virtuvės fasadų pasirinkti? | 4.Kaip pritaikyti puikų virtuvės skaitiklį? |
5.Kaip pasirinkti tobulas rankenėlės ir baldų rankenas? |
1. Kaip įrengti virtuvės baldus?
Idealūs virtuvės baldai turi būti funkcionalūs, estetiški ir kieti. Projektuojant patogią virtuvę, labai svarbu imtis trijų vietų – su kriaukle, šaldytuvu ir virykle ar virykle. Šie punktai sudaro vadinamąjį trikampis. Pasak jo, optimalus atstumas, kuriuo aukščiau minėta įranga turėtų būti:
• tarp šaldytuvo ir kriauklės – 120 – 210 cm;
• tarp kriauklės ir viryklės – 120 – 210 cm;
Virtuvės įrangos elementų vieta, atsižvelgiant į konkrečias veiklos zonas, žymiai pagerina virtuvės darbų atlikimą. Žinoma, įrangos išdėstymas taip pat turėtų būti suplanuotas pagal jūsų pačių pageidavimus.Virtuvės išdėstymas priklauso nuo mūsų poreikių, skonio ir, svarbiausia, nuo kambario išdėstymo galimybių.
Verta žinoti!
Tarp priešais vienas kitą stovinčių spintelių tarpas turi būti ne mažesnis kaip 90 cm, bet idealiu atveju mažiausiai 120 cm. Vienas iš praktiškiausių ir dažniausiai naudojamų virtuvės baldų tvarkymo būdų yra spintų išdėstymas abiejose kambario pusėse. Šis baldų išdėstymas gerai veikia tiek uždarose, tiek atvirose, tiek atvirose virtuvėse. Tačiau atminkite, kad tipiška dvipusė konstrukcija dirbs virtuvėje, kurios plotis ne mažesnis kaip 240 cm. Jei jūsų kambarys yra mažesnis geriau pasirinkti sistemos nuo laiško L. planą Virtuvės baldai lygiagrečiai, raidės L arba U forma, tai nėra vienintelė galimybė surengti baldus dvipusiuose pastatuose. Baldų išdėstymas raidės A forma puikiai tinka kambariams su neįprasta forma. Tai suteikia galimybę naudotis visomis slankomis. Tačiau šiuo atveju neįmanoma įsigyti paruoštų baldų rinkinių. Tačiau reikės jas pateikti pagal užsakymą.
2. Kaip pakoreguoti spintelių matmenis ir metodą virtuvėje?
Virtuvės spintelių matmenys yra vienas iš svarbiausių virtuvės reguliavimo elementų. Žemiau pateikiami standartiniai pastato dydžiai:
Nuolatinės spintos:
• Standartinių stovų gylis yra 60 cm. Tai yra absoliutus minimumas, ypač jei norite ant darbo stalo įdėti indukcinę ar dujų plokštę.
• Grindų aukščio aukštis priklauso nuo to, kokiu lygiu norite įdėti stalviršį. Dažniausiai tokio tipo spintelių aukštis yra 80–7,87,5 cm. Renkantis virtuvės baldus geriausiai atitiktų jūsų aukštį. Jie bus puikūs, kai jie stovės vertikalioje padėtyje, o apatinės spintos turi siekti kelis centimetrus žemiau alkūnės.
• Virtuvės spintelės yra nuo 15 iki 90 cm pločio. Atskirų modelių
matmenys 15cm, 20cm, 30cm, 35cm, 40cm, 45cm, 50cm, 60cm, 80cm, 90cm.
Pakabinamosios spintos:
• Pakabinamos virtuvės spintos yra mažesnės nei stovi. Jų tipinis gylis yra 30 cm.
• Šio tipo spintelių aukštis iš esmės yra nemokamas. Jį riboja tik kambario aukštis. Standartiškai jis yra 80 cm.
• Plotis yra nuo 30 iki 90 cm. Populiariausi virtuvės spintelių plotiai yra 40 cm, 60 cm ir 80 cm.
• Rekomenduojamas minimalus aukštis, ant kurio galima pakabinti spinteles, yra 45 cm.
Virtuvės instaliacijos išvaizda ir funkcionalumas taip pat priklauso nuo korpuso atidarymo sistemos. Galite pasirinkti tradicinę svirties varčią, pakeliantį durų atidarymo būdą (atidarant viršutinį kraštą), slankiąją, žaliuzę, sulankstymą (sulaužytą per pusę arba harmoniką), užuolaidą su užuolaidomis (idealiai tinka Provanso stiliaus virtuvei), stalčius su pilnu prailginimu arba atidarymu be rankenos.
Mūsų parduotuvėje galite surinkti savo virtuvę. Be to, mes taip pat siūlome paruoštus virtuvės baldų komplektus, pavyzdžiui, Classen. Šiuo metu yra prieinamos šešios šio gamintojo serijos. Jie yra šiuolaikinio stiliaus baldai, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Jų neabejotinas pranašumas yra galimybė išplėsti baldų komplektą su likusiais tam tikros serijos elementais,
3. Kokių virtuvės fasadų pasirinkti?
Sienos pritraukia dėmesį ir yra svarbi priemonė. Jie turi būti visų pirma geros kokybės ir pritaikyti stiliui, kuriame įrengiate savo virtuvę. Žemiau rasite informaciją apie dažniausiai pagamintas medžiagas iš spintelių fasadų:
• stiklas – labai lengva juos laikyti švarius ir universalius, dėl kurių jis tinka beveik visoms konstrukcijoms.
• mediena – viena iš kilniausių medžiagų. Privalumas yra daug apdailos galimybių, o trūkumas yra poreikis apsaugoti impregnantą. Tai taip pat yra palyginti brangi medžiaga.
• faneruota lenta– iš šios medžiagos pagamintos fasados atrodo kaip medinės ir taip pat reikia apsaugoti tinkamu preparatu. Privalumas yra dizaino pakartojamumas ir prieinama kaina. Trūkumas yra mažas atsparumas pažeidimams.
• MDF plokštė – lakuota – ji yra atspari aukštai temperatūrai ir drėgmei, ji gerai veikia kaip vienodų spalvų fasadų medžiaga, jos trūkumas yra jautrumas įbrėžimams; padengtas PVC folija – puikiai atkuria medines ir faneruotas fasadas, tačiau jis yra mažiau atsparus aukštai temperatūrai ir drėgmei,
• laminuota plokštė – ji yra atspari drėgmei ir aukštai temperatūrai.
4. Kaip pritaikyti puikų virtuvės skaitiklį?
Darbo stalas yra labiausiai naudojamas virtuvės baldų elementas. Jis turėtų būti atsparus įbrėžimams, dėmėms, mechaniniams pažeidimams, drėgmei ir plovikliams ir lengvai valomas. Renkantis, reikia atsižvelgti į stilių, kuriame mes tvarkome namus ir virtuvę.
Standartinis stalviršio aukštis virtuvėje yra apie 90 cm. Kaip jau minėjome, jo dydis labai priklauso nuo jūsų aukščio.
Verta žinoti!
Stalo viršuje yra pernelyg maža priežastis, kad beveik visada mes ruošsime lengvas. Taigi tai yra nepatogus sprendimas ir gali sukelti stuburo problemas.
Parduotuvėse dažniausiai rasite šias medžiagas:
• medieną– jos svarbiausi bruožai yra šie: didelis medienos rūšių pasirinkimas, lengva surinkti, renovuoti, suteikia interjerui jaukią charakterį, yra linkęs deformuotis, nėra atsparus aukštai temperatūrai, gali pakeisti spalvą šviesos įtakoje. Ypač rekomenduojame darbo stalą, pagamintą iš ąžuolo, Avangarde, prekės ženklo Dlh. Jis pagamintas iš išilgai sujungtų ąžuolo juostelių, todėl jis yra stabilus ir patvarus.
• laminatas– viršuje paprastai yra MDF plokštė, padengta laminatu, kuris apsaugo virtuvės stalą nuo mechaninių pažeidimų. Jo privalumai: maža kaina, turtinga konstrukcija ir spalvos, įbrėžimai ir atsparumas dilimui, lengvai montuojami ir švarūs. Jo trūkumai yra šie: renovacijos stoka, ji nėra atspari aukštai temperatūrai. Jei nuspręsite ant laminato, nepamirškite kruopščiai apsaugoti kraštus, nes kai jie liečiasi su vandeniu, jie patenka į faneros mirkymo rezultatą. Mūsų pasiūlyme galite rasti didelį šių tipų stalčių pasirinkimą. Jei ieškote akmens imitacijos (pvz., Milano darbų viršuje), mediena (pvz., Stalviršis, matinis sonoma ąžuolas).
• natūralus akmuo– jos privalumai yra: didelis spalvų ir konstrukcijų pasirinkimas (galite rinktis iš įvairių granito, marmuro, smiltainio, bazalto ar porfyrų rūšių), didelis atsparumas aukštai temperatūrai ir dilimui, atsparumas ugniai, atnaujinimo galimybė. Trūkumai yra susiję su: aukšta kaina, impregnavimo poreikiu, atvėsti ir lieka savarankiškai.
• sudėtinė – svarbiausi jos bruožai: įvairių spalvų ir modelių prieinamumas, atsparumas dilimui ir aukšta temperatūra, gali būti suformuotas, jis yra šiltas prisilietimui, lengvai valomas, brangus ir sunkus. Populiariausi kompozitai yra korianas, marlanas ir Kerrockas.
• nerūdijantis plienas– idealiai tinka moderniai virtuvei. Jis yra praktiškas ir universalus, atsparus įbrėžimams. Ši medžiaga atspindi šviesą, kuri leidžia optiniu būdu padidinti kambarį. Tai lengva valyti ir higieniškai. Produktas, pagamintas iš šios medžiagos, gali sutrupėti.
• keraminės plytelės – glazūruotos porceliano keramikos, terakotos ir klinkerio, tinkamos dirbtuvėms. Puikiai tinka kaimiškoje virtuvėje. Iš šios medžiagos pagamintos stalo privalumas yra toks: palyginti maža kaina, didžiulis spalvų pasirinkimas, tekstūros ir modeliai, didelis atsparumas mirkymui ir temperatūrai yra atnaujinami pakeičiant pažeistas plyteles. Trūkumai yra šie: mažas atsparumas smūgiams, sunkumai išlaikant švarą.
5. Kaip pasirinkti tobulas rankenėlės ir baldų rankenas?
Išsamiai nustatoma bendra virtuvės išvaizda. Vienas iš tokių svarbių elementų yra rankenėlės ir baldų rankenos . Priklausomai nuo pasirinktų produktų, jūsų virtuvė gali būti visiškai kitokia.
Rankenos ir baldų rankenėlės gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų: medžio, porceliano, metalo, stiklo, plieno, vario, aliuminio ar plastiko.
Taip pat yra nauji, įdomesni medžiagų sprendimai: rankenos, pagamintos iš odos, pritaikytos paprastiems ar kaimo stiliaus interjerams.
Baldų rankenos gali būti tradicinės (pvz., „Gamet“ baldų rankena nikelio satinas 96 mm) ir modernios (pvz., „Gamet“ baldai rankena nikelio satiną 170 mm). Taip pat galime rasti rankenėlių, puoštų gėlių ir senų motyvų. Dėl šios priežasties jie suteikia idilišką virtuvės interjerą (pvz., Gamet porceliano rankenėlė 38 mm). Stiklas, labai dekoratyvinės rankenėlės puikiai atrodys turtinguose interjeruose, bet taip pat gali būti elementas, kuris pertraukia sterilumą minimalistinėje, žaliavinėje virtuvėje.
Renkantis rankenas, visų pirma, baldų proporcijos, kambario dydis ir poveikis, kurį norite pasiekti.