Baldai, pagaminti iš technorattano, vis labiau populiarėja tarp sodo entuziastų. Tačiau mažai žino, kokios yra šios medžiagos savybės ir kaip išsaugoti iš jos pagamintus daiktus. Mes nusprendėme surinkti keletą pagrindinių faktų apie technorataną ir iš jo pagamintus baldus.

1. Technoratano medžiaga nėra tas pats, kaip rotango medžiaga

Rattan yra lankstus Pietų Azijos roving palmių stiebas, naudojamas baldams gaminti. Jie yra itin lankstūs ir plastikiniai, todėl juos galite bet kokiu būdu suformuoti. Baldai, pagaminti iš natūralios žaliavos, nepaisant daugelio privalumų, taip pat turi trūkumų – sąlyčio su drėgmeis metu jie gali deformuotis ir laikui bėgant išnyks.

Technoratane material is not the same as rattan material - lenkijosbaldai24.lt/
2. Technoratanas gali būti laikomas patobulinta rotango versija

Tai sintetinė medžiaga, dar vadinama poliratanu, sintetiniu rotango arba sintetiniu derva. Jie gaunami iš polietileno. Medžiagą lengva formuoti, ji yra labai lanksti, todėl ji naudojama sodo baldų gamybai .

3. “Technorattan” medžiaga pasižymi atsparumu kintančioms oro sąlygoms

Technorattan yra atsparus reiškinių, tokių kaip lietaus ar sniego, mikroorganizmų ir saulės spindulių. Skirtingai nuo natūralių rotango nesugeria drėgmės ir riebalų kiekį, ir nereikalauja apsauginį sluoksnį danga.

4. Technoratanas yra lengvas

Dėl to technorattano baldai yra mobilūs ir patogūs nešioti. Tai ypač svarbu sodo baldų atveju, kurie dažnai keičia savo vietą.

5. Technoratanas yra lengvai valoma medžiaga

Butelius iš sintetinio rotango lengvai valyti. Jie gali būti valomi drėgnu skudurėliu arba vandens srove iš sodo žarna.

6. Technoratano baldai puikiai tinka sodui

Stalai, kėdės, sofos, kampai, gultai ir net sodo krepšiai ir vazonai, pagaminti iš technorattanu sėkmingai įrodyti save sode, sklype, terasoje ar verandoje, ant balkono, taip pat namuose. Jie taip pat gali būti naudojami šalia vandens rezervuaro, nebijodami sunaikinimo.

Technoratan furniture is perfect for the garden -lenkijosbaldai24.lt/
7. Technoratano baldai yra universalūs

“Technorattan” baldai yra universalūs ir susimaišo su bet kokia erdve. Aukštos estetika, prieinamumas skirtingų dizainų ir modelių, taip pat neutralių spalvų (pilkas, rudos, beiges) padaryti rotango jungia vis daugiau ir daugiau šalininkų. Tačiau verta pridurti, kad iš technorattano pagamintų baldų negalima perparduoti.

8. Sintetinis rotangas yra saugi medžiaga

“Technorattan” yra ekologiškas ir netoksiškas, be to, jis tarnauja daug ilgiau nei plastiko, nes net dešimt metų. Jis gali būti perdirbamas.

Kaip matote, iš technorattano pagamintų baldų yra daug pranašumų, taigi planuoju įrengti sodą, jūs negalėsite juos palikti be abejo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dėmesio! Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Jei sutinkate prašome pažymėti ''ACCEPT''