Jus domina sodo baldai ir jūs įdomu, kaip jie atlaikys žiemą ar kaprizingą vasarą. Ar jie nenubluks, nedeformuosis ar neišsipūs? Būtent dėl šių abejonių sukurta rotango technoratano versija, kuri dėl savo daugybės privalumų ir aukšto atsparumo yra labai populiari tarp sodo entuziastų.

Atraskite sodo baldus, pagamintus iš technoratano

„Technorattan“ yra medžiaga, pagaminta iš lengvo polietileno, kuris yra visiškai atsparus lietui, sniegui, mikroorganizmų veikimui, taip pat saulės spinduliuotei. Skirtingai nuo natūralaus rotango, jis nesugeria drėgmės ir nereikalauja apsauginio sluoksnio. Technoratano sodo baldai yra gana patvarūs dėl savo metalinės konstrukcijos. Technorattano stalai, kėdės ir kampai imituoja tradicinį vytelių pynimo iraštą, todėl atrodo stilingai ir jaukiai. Tokie baldai puikiai dera  kiekviename sode ar terasoje, taip pat jie gali būti sėkmingai įrengti šalia baseino ar tvenkinio.

„Technorattan“ sode ar patalpoje?

Nors „technorattan“ yra sukurta medžiaga skirta naudoti lauke, kartais klientams kyla klausimų ar iš tokios medžiagos pagaminta įranga atlaikys absoliučiai visas oro sąlygas. Po kiekvieno sezono sodo baldai, pagaminti iš technorattano, turi būti išvalomi, nusausinami ir perkeliami į saugią vietą arba uždengiami specialia stora plėvele, uždangalu.Sodo kėdės gali būti sukraunamos viena ant kitos siekiant taupyti vietą. Kampai dažniausiai susideda iš tarpusavyje sujungtų modulių, kuriuos galite išardyti, kad lengvai perkeltumėte į norimą vietą. Dėl puikių estetinių savybių sodo baldai taip pat gali būti statomi namuose, ar stiklintose verandose.

Baldai pagaminti iš techoratano medžiagos  – kaip juos prižiūrėti?

Jų priežiūra nesukelia problemų, nes nešvarumai lieka ant paviršiaus ir neįsiskverbia giliau. Tiesiog lengvai nuvalykite baldus drėgnu skudurėliu arba tekančiu vandeniu. Tokie sodo baldai visada išlaiko savo spalvas ir jums nereikia atnaujinti jų dangos.

Baldai pagaminti iš technoratano medžiagos visada išlaikys formą

„Technorattan“ yra gana lengvas, todėl galite perkelti savo baldus iš vienos vietos į kitą. Nepriklausomai nuo to, kokį saugojimo būdą savo sodo baldams pasirinksite – jūs tikrai išsaugosite technorattano baldų praktiškumą ir gražią išvaizdą.