Nors sodo ar terasa yra labai individualus dalykas, verta laikytis tam tikrų taisyklių perkant sodo baldus. Pavėsinė yra esminė kraštovaizdžio architektūros ir interjero terasoje – bet kaip pasirinkti tuos, kurie atitinka mūsų lūkesčius?

Sodo funkcija: vieta, kur atsipalaiduoti ar vakarėliui?

Pirmiausia turėtume galvoti apie tai, kokie baldai bus mūsų skonio ir tuo pačiu metu atitinka mūsų funkcinius reikalavimus. Turime taip pat atsakyti į klausimą, ar baldai bus mums pirmiausia pailsėti ir išgerti puodelį kavos terasoje, arba gali vaidinti didelį vaidmenį, per šeimos vakarienę ir susitikimus su draugais mūsų namų sode klausimą? Taip pat svarbu, kiek vietos užims mūsų baldai: mes nusipirksime kitus sodo baldus, o kiti, pavyzdžiui, balkoną.

 

Kur dėti sodo baldus sezonui pasibaigus?

Apie tai, kaip papuošti sodą su pagalbos sodo baldų , taip pat nuspręsti, ar jis stovės po atviru dangumi, veikiami įvairių oro sąlygų; arba stoginėje zonoje, kur ji bus apsaugota nuo lietaus ir stipraus saulės spinduliavimo. Nors iš pradžių mes neturime galvoti apie jį, jis yra svarbus aspektas renkantis baldus sode turėtų būti, ar po sezono norime palikti mūsų baldus ten, kur buvo, ar mes turime tinkamą vietą, kur mes galime juos laikyti. Tada svarbus bruožas baldai gali būti, ar toks. Kėdės galima sulankstyti arba zesztaplować (padaryti vieną antrame).

Balkono paskirtis ir sodo baldai

Mes turime balkonas butas, ar tik nedidelė tarasik, tačiau mes norėtume praleisti laisvalaikį ant jo skaitant knygą ar mėgautis muzika teka per ausines? Tam pakanka patogios kėdės su reguliuojama atlošo padėtimi arba saulės gultais. Balkone sėkmingai tilptų į kabinti kėdės su minkštais pagalvėlės, kurios žiemą galite pakabinti į kambarį ar miegamąjį. Gerti kavą ar griliu dviejų naudinga turėti kėdės ir stalas – bet vis tiek tokio dydžio, kuris leis jiems laisvai naudoti balkonas.

Sodo kampelis – puikus poilsis

Jei turite didelę terasą, ir mūsų šeima yra kelių kartų – puikus didelis patikrinimas mes technorattanowy pailsėti į kampą forma, su papildomu foteliu ir staliuku ir poufs. Šis baldas yra nepakankamai, kad yra pagaminti iš tvirtos ir patikimos medžiagos (aliuminio profiliai ir technorattan), tai taip pat labai patogus ir funkcionalus: jis siūlo krėslų daug ir ji gali būti derinami įvairių konfigūracijų. Technorattan yra atsparus nepalankioms oro sąlygoms (lietus ir ultravioletinei spinduliuotei), ir nesukuria jokių didelių problemų su savo paviršiaus tinkamu švaros priežiūra. Tai yra medžiaga, kuri yra labai atspari purvui ir gali būti lengvai pašalintas (pakanka šilto vandens su šiek tiek švelniu valikliu). Minkštos pagalvėlės ir … nenoriu pakilti!

Kokius sodo baldus naudoti vakarėliams sode?

Bet kai mūsų sode mes norėtume pasinaudoti lankytojų organizuojant šventinius pietus ar vakarienes – mes turėtume apsvarstyti Metaliniai baldai rinkiniai, sudaryti iš stabilaus stalo ir patogios kėdės. Tai gali būti, pavyzdžiui, baldai iš kieto aliuminio profilių ir WPC kompozicinės plokštės. Toks rinkinys leidžia mums naudoti visą sezoną, nebijant sunaikinti drėgmės ar didelės saulės spindulių dozės. Be to, tokį rinkinį galima perkelti ir įrengti bet kurioje sode ar terasoje. Kompozitinės plokštės ir aliuminio profiliai taip pat yra derinys, kuris užtikrina ilgalaikį naudojimą.

Klasikiniai mediniai sodo baldai – visada madingi!

O kas, jei mes esame gamtinių medžiagų rėmėjai? Tada labiausiai tinka mediniai sodo baldai su didelėmis išlenktomis staliukomis (idealiai tinka kaip valgomojo komplektai) arba mažesnių stalų su kėdėmis rinkinys, turintis reguliuojamą atlošo poziciją. Mediniai sodo baldai reikalauja šiek tiek daugiau dėmesio, nes jie nėra tokie patvarūs, kaip technoratano ar aliuminio ir WPC plokštės. Mediena laikui bėgant turi būti laikoma ir saugoma nuo lietaus ir drėgmės – bent kartą per metus, jas reikia nafta.

Dėmesio! Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Jei sutinkate prašome pažymėti ''ACCEPT''