Sodininkams sakoma, kad jei dirbate pavasarį, tuos derlius bus deramas rudenį. Nėra jokio perdėto.Pavasarį daugiausiai dirba sodininkystė. Kaip pavasarį paruošti sodą? Visų pirma, kruopščiai ir atidžiai, turint omenyje, kad užtikrinti gerą dirvos struktūrą, tręšimas, piktžolių kontrolę ir visų gydymo daugiamečiams sodinti, jie turi tiesioginį poveikį augalams ir daugiamečių sodo išvaizdą.
Pradėkite nuo bendro valymo ir augalų apsaugos
Tuo auginimo sezono pradžioje mes pašaliname žiemos augalų apsaugai ir rozgarniamy piliakalnių. Dažome kalkių arba kreidos lagaminai, apsaugoti medžius ir krūmus nuo krekingo žievės. Manome, jokių ryšių kalkėmis ant medžių migruojančių į žiemojimo vabzdžių dirvoje arba ant žievės karūnomis. Šalinama augalus liko auginimo sezoną baigėsi, ar filialus po pjovimo žiemą, ji taip pat leidžia kruopščiai rengiant žemės naują naudotos sėjamosios ir sodinimo.
Gerai paruoštas dirvožemis yra pagrindas
Svarbiausia yra tręšti substratą ir pagerinti jo savybes bei nustatyti tinkamą vietovės pH. Mes taip pat atliekame didžiąją dalį šio darbo, atsižvelgdami į augalų planavimo ir dirvožemio reikalavimus.
Ravėjimas
Ypatingai tiksliai reikia subtilių ir visapusiškų daugiamečių piktžolių požeminių dalių pašalinimo. Ypač varginantis varputis kontrolės, taip pat turėtų būti taikomas vienas iš matomas Herbicidas 360 SL FUSILADE super Perzocyd 280 SL ar dispersijos Afalon 450 SC Šios priemonės taip pat padės pašalinti lauko vijoklio, Ginčai, Thistle arba Thistle.
Tinkamas dirvožemio pH
Atitinkamos reakcijos sąlygos tirpumas ir biologinis prieinamumas maistinių medžiagų ir dirvožemio mikroorganizmų poveikio augalo būklę dirvožemyje. Pasibaigus terpės pH gali paveikti aplinką, iš grunto, kritulių, naudojamas tręšimui, ir net pramonės tipą. Be to, dirvožemis, dėl didelio kritulių kiekio jonų pagrindiniai eliuentą, kuris, paprastai, parūgštintu, kuris žymiai trukdo kalio, fosforo, kalcio, magnio, sieros ir įsisavinimą. Tuo pat metu aliejus, geležis ir manganas gali atsirasti jose, toksiškiems augalui. Todėl labai svarbu nustatyti optimalią substrato reakciją.
Dirvožemio pH sumažinimas ypač svarbus. Šiuo tikslu gali būti naudojamas kalcio oksidas, žemės ūkio, sudegintos arba hidratuoti sunkiuose dirvožemiuose ir naudoti rudenį, arba kalcio karbonatas – parduodami kaip dolomito, kalkakmenio žemės ūkio žemę, žemės ūkio kalkių arba kreidos trąšų -. Taikyti ne vėliau kaip prieš 2 savaites iki planuojamo sodinimui ar wysiewami ,
Jei turime bazinėje terpėje, ir mūsų augalai reikalauja šiek tiek padėtį rūgšties, mes amonio sulfato, durpių samanų, žievė spygliuočių (daugiausia pušies), karbamido arba koloidinę sierą. Sprendimas, pavyzdžiui. Sodmenų su Rhododendron sumaišomas su durpių dirvožemyje ar sodinimo augalų supjaustyti krepšiai rūgštinėje terpėje.
Dirvožemio struktūros tobulinimas
Taikant tinkamus apdorojimo būdus, sodinimui gali būti paruošti net smėlėti ir lengvi dirvai. Lengvųjų dirvožemių struktūrą galima pagerinti maišant jas gerai paskirstytu kompostu, mėšlu, moliu, žievu ir durpėmis, tiek aukšto pluošto, tiek mažo, labiau suskaidyto. Savo ruožtu molio dirvožemiai gali būti atlaisvinti rupiomis durpėmis, smėliu ar organinėmis trąšomis. Geriamieji rezultatai gali būti gauti kalkinant – jei tai leis dirvožemio pH.
Tręšimas suteikia maistingąsias medžiagas visam auginimo sezonui
Sodininkystės tręšimui galite naudoti mineralines trąšas, žalią, durpyną, mėšlą ar kompostą. Pavasarį mes naudojame azoto, fosforo ir daugialypės bei ilgai veikiančios mineralinės trąšos. Pavasarį taip pat galite kasti lovos su kompostu, pageidautina savarankiškai paruošta. Jei norite pavasarį naudoti žalias trąšas, galite jas sėti kaip pagrindinę pasėlę ir kasti vasarą. Deja, šios veiklos rezultatai bus jaučiami kito pasėlių sezono metu. Tas pats pasakytina apie mėšlą, kuris rudenį turėtų būti išsibarstęs ant žemės ir iškasti pavasarį.
Sėjos ir pavasario sodinimas
Pavasaris yra ne tik valymo laikas! Paruoškite svogūnus, svogūnėlių ir šakniastiebių paruoštas vietas. Mes stengiamės gauti gerą sėją nuo kovo mėn. Kai pavasario šalčių grėsmė praeina, tu gali sėti pirmąsias daržovių ir metinių augalų sėklas. Ankstyvasis pavasaris taip pat yra puikus laikas sodinti medžius ir krūmus su „atrasti šaknimis” ir daugiamečiais augalais. Tai ideali vieta persodinti, pasodinti augalus, pasodinti medžius.
Pavasario darbai yra svarbūs rudens pasėliams
Valymo darbai, dirvos paruošimas, folijų tuneļu atstatymas arba šiltnamių būklės patikrinimas yra pagrindinė veikla, kurią pavasarį atlieka sodai. Augimo sezono pradžioje yra daug darbų, tačiau verta jas taikyti. Iš gerai valdomo sodo gautas derlius ir gerai prižiūrimų augalų grožybė atlygina už sunkų ir sunkų darbą.