Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 73cm P: 110cm G: 53cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 73 cm P: 110 cm G: 53 cm |
| Aukštis | 73 |
| Plotis | 110 |
| Gylis | 53 |
| Pa_aukstis | 73 cm |
| Pa_plotis | 110 cm |
| Pa_gylis | 53 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Kilmes-salis | Lenkija |












