Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 76cm P: 110cm G: 60cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 76 cm P: 110 cm G: 60 cm |
| Aukštis | 76 |
| Plotis | 110 |
| Gylis | 60 |
| Pa_aukstis | 76 cm |
| Pa_plotis | 110 cm |
| Pa_gylis | 60 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Stalciu-begeliai | Guoliniai bėgeliai |
| Kilmes-salis | Lenkija |











