Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 74cm P: 181cm G: 124cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 74 cm P: 181 cm G: 124 cm |
| Aukštis | 74 |
| Plotis | 181 |
| Gylis | 124 |
| Pa_aukstis | 74 cm |
| Pa_plotis | 181 cm |
| Pa_gylis | 124 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Pa_savybe | Švelnaus uždarymo durų mechanizmas |
| Kilmes-salis | Lenkija |

























