Daugiau informacijos
Šis lauko baldų komplektas – idealus pasirinkimas atsipalaidavimui jūsų lauko zonoje. Rinkinys, sudarytas iš erdvios sofos, patogių fotelių ir elegantiško stalo, suteikia puikią vietą mėgautis poilsiu lauke.
Specifikacijos
| Sofos-matmenys | 166 x 77 x 63 cm |
| Fotelis | 66 x 77 x 63 cm. |
| Stalo-matmenys | 127x65x32 cm. |
| Sedynes-aukstis | 42 cm |
| Sedimosios-dalies-gylis | 60 cm |
| Sedynes-plotis-sofai | 160 cm |
| Sedynes-plotis-foteliui | 60 cm |
| Porankiu-aukstis | 63 cm |









