Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 86cm P: 95cm G: 202cm
Miegamoji dalis: P: 90cm I: 198cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 86 cm P: 95 cm G: 202 cm Miegamoji dalis: P: 90 cm I: 198 cm |
| Aukštis | 86 |
| Plotis | 95 |
| Gylis | 202 |
| Pa_aukstis | 86 cm |
| Pa_plotis | 95 cm |
| Pa_gylis | 202 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 198 cm x 90 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_audinio-savybes | Gyvūnams draugiškas audinys "PET FRIENDLY" |
| Pa_martindeilo-testas | ≥35 000 ciklų |
| Pa_puse | Universali |
| Pa_spyruokles | Kūginės |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_ciuzinys | Yra |
| Kilmes-salis | Lietuva |













