Daugiau informacijos
Pasirinkite norimą lovos dydį. Jei domina lova su siūlomais čiužiniais, pasirinkite norimą čiužinį ir tada pamatysite kainą.
Jei Jūsų pasirinktą spalvą ir matmenį turime sandėlyje, pristatysime per 2-10 darbo dienas. Jeigu neturėsime, gamybos bei pristatymo terminas trunka apie 4-5 sav.
Nenorite laukti? Susisiekite tel. +37060338507 galbūt galėsime pasiūlyti panašią spalvą ar kitą modelį.
Jūsų patogumui prekes parduodame ir išsimokėtinai. Bendradarbiaujame su lizingo
kompanijomis ESTO bei INBANK, kurios siūlo palankias sąlygas klientams.
Atlikus užsakymą arbą gavus patvirtinimą į el. paštą, nukreipsime į pasirinktos lizingo
bendrovės sistemą. Pildant paraišką turėkite šalia savęs asmens dokumentą (asmens tapatybės
kortelę arba pasą) ir elektroninę bankininkystę.
Paraiškos teikiamos 8-22h.
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 91 cm P: 129 cm G: 210 cm Miegamoji dalis: P: 120 cm I: 200 cm |
| Aukštis | 91 |
| Plotis | 129 |
| Gylis | 210 |
| Pa_aukstis | 91 cm |
| Pa_plotis | 129 cm |
| Pa_gylis | 210 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 200 cm x 120 cm |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_audinio-savybes | Lengvai valomas audinys „EASY CLEAN“ |
| Pa_martindeilo-testas | ≥74 000 ciklų |
| Pa_puse | Kairinė |
| Pa_spyruokles | Kūginės |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Kilmes-salis | Lenkija |













