Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 43cm P: 41cm G: 42cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 43 cm P: 41 cm G: 42 cm |
| Aukštis | 43 |
| Plotis | 41 |
| Gylis | 42 |
| Pa_aukstis | 43 cm |
| Pa_plotis | 41 cm |
| Pa_gylis | 42 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP). Medžio dulkių plokštė (MDF). |
| Pa_apsvietimas | Yra |
| Stalciu-begeliai | Guoliniai bėgeliai |
| Kilmes-salis | Lenkija |






















