Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 200cm P: 206cm G: 59cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 200 cm P: 206 cm G: 59 cm |
| Aukštis | 200 |
| Plotis | 206 |
| Gylis | 59 |
| Pa_aukstis | 200 cm |
| Pa_plotis | 206 cm |
| Pa_gylis | 59 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Pa_durys | Varstomos |
| Pa_isplanavimas | Mišrus |
| Pa_stalciu-begeliai | Guoliniai bėgeliai |
| Pa_kilmes-salis | Lenkija |

















