Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 211cm P: 120cm G: 39cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 211 cm P: 120 cm G: 39 cm |
| Aukštis | 211 |
| Plotis | 120 |
| Gylis | 39 |
| Pa_aukstis | 211 cm |
| Pa_plotis | 120 cm |
| Pa_gylis | 39 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Pa_durys | Slankiojančios |
| Pa_isplanavimas | Mišrus |
| Pa_kilmes-salis | Lenkija |





























