Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 50cm P: 206cm G: 51cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 50 cm P: 206 cm G: 51 cm |
| Aukštis | 50 |
| Plotis | 206 |
| Gylis | 51 |
| Pa_aukstis | 50 cm |
| Pa_plotis | 206 cm |
| Pa_gylis | 51 cm |
| Pa_durys | Varstomos |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP). Medžio dulkių plokštė (MDF). |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Kilmes-salis | Lenkija |







