Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 194cm P: 55cm G: 35cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 194 cm P: 55 cm G: 35 cm |
| Aukštis | 194 |
| Plotis | 55 |
| Gylis | 35 |
| Pa_aukstis | 194 cm |
| Pa_plotis | 55 cm |
| Pa_gylis | 35 cm |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Pa_durys | Varstomos |
| Pa_isplanavimas | Kabykla |
| Pa_kilmes-salis | Lenkija |



















