Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 213cm P: 208cm G: 53cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 213 cm P: 208 cm G: 53 cm |
| Aukštis | 213 |
| Plotis | 208 |
| Gylis | 53 |
| Pa_aukstis | 213 cm |
| Pa_plotis | 208 cm |
| Pa_gylis | 53 cm |
| Pa_durys | Varstomos |
| Pa_isplanavimas | Mišrus |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Pa_veidrodis | Yra |
| Pa_savybe | Švelnaus uždarymo durų mechanizmas |
| Kilmes-salis | Lenkija |


















