Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 77cm P: 78cm G: 80cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 77 cm P: 78 cm G: 80 cm |
| Aukštis | 77 |
| Plotis | 78 |
| Gylis | 80 |
| Pa_aukstis | 77 cm |
| Pa_plotis | 78 cm |
| Pa_gylis | 80 cm |
| Pa_medziaga | Metalas |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_martindeilo-testas | ≥50 000 ciklų |
| Pa_maksimali-apkrova | 140kg |
| Pa_sedimos-dalies-aukstis | 46 cm |
| Kilmes-salis | Kinija |

















