Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 91cm P: 296cm G: 183cm
Miegamoji dalis: P: 128-143cm I: 224cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 91 cm P: 296 cm G: 183 cm Miegamoji dalis: P: 128-143 cm I: 224 cm |
| Aukštis | 91 |
| Plotis | 296 |
| Gylis | 183 |
| Pa_aukstis | 91 cm |
| Pa_plotis | 296 cm |
| Pa_gylis | 183 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 224 cm x 128-143 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥50 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Universali kampo pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Automatinis |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Kilmes-salis | Lenkija |




















