Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 84-103cm P: 330cm G: 168-186cm
Miegamoji dalis: P: 122cm I: 270cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 84-103 cm P: 330 cm G: 168-186 cm Miegamoji dalis: P: 122 cm I: 270 cm |
| Aukštis | 84 |
| Plotis | 330 |
| Gylis | 168 |
| Pa_aukstis | 84-103 cm |
| Pa_plotis | 330 cm |
| Pa_gylis | 168-186 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 270 cm x 122 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥30 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Kairinė pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Delfinas |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_atlosas | Stacionarus |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_audinio-savybes | Gyvūnams draugiškas audinys "PET FRIENDLY" |
| Kilmes-salis | Lenkija |



















