Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 94cm P: 270cm G: 160cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 94 cm P: 270 cm G: 160 cm |
| Aukštis | 94 |
| Plotis | 270 |
| Gylis | 160 |
| Pa_aukstis | 94 cm |
| Pa_plotis | 270 cm |
| Pa_gylis | 160 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_martindeilo-testas | ≥70 000 ciklų |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Nėra |
| Pa_kampo-puse | Dešininė pusė |
| Pa_patalynes-deze | Nėra |
| Pa_spyruokles | Techniniai diržai |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Kilmes-salis | Lenkija |













