Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 92cm P: 267cm G: 190cm
Miegamoji dalis: P: 151cm I: 220cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 92 cm P: 267 cm G: 190 cm Miegamoji dalis: P: 151 cm I: 220 cm |
| Aukštis | 92 |
| Plotis | 267 |
| Gylis | 190 |
| Pa_aukstis | 92 cm |
| Pa_plotis | 267 cm |
| Pa_gylis | 190 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 220 cm x 151 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_audinio-savybes | Skysčius atstumiantis audinys "WATER REPELLENT" |
| Pa_martindeilo-testas | ≥45 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Kairinė pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Delfinas |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Kilmes-salis | Lenkija |













