Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 96cm P: 272cm G: 175cm
Miegamoji dalis: P: 148cm I: 235cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 96 cm P: 272 cm G: 175 cm Miegamoji dalis: P: 148 cm I: 235 cm |
| Aukštis | 96 |
| Plotis | 272 |
| Gylis | 175 |
| Pa_aukstis | 96 cm |
| Pa_plotis | 272 cm |
| Pa_gylis | 175 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 235 cm x 148 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Kairinė pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Delfinas |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_kilmes-salis | Lenkija |



















