Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 92cm P: 280cm G: 177cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 92 cm P: 280 cm G: 177 cm |
| Aukštis | 92 |
| Plotis | 280 |
| Gylis | 177 |
| Pa_aukstis | 92 cm |
| Pa_plotis | 280 cm |
| Pa_gylis | 177 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Kairinė pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Nėra |
| Pa_patalynes-deze | Nėra |
| Pa_spyruokles | Techniniai diržai |
| Pa_atlosas | Reguliuojamas |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_kilmes-salis | Lenkija |













