Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 78-100cm P: 275cm G: 230cm
Miegamoji dalis: P: 120cm I: 192cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 78-100 cm P: 275 cm G: 230 cm Miegamoji dalis: P: 120 cm I: 192 cm |
| Aukštis | 78 |
| Plotis | 275 |
| Gylis | 230 |
| Pa_aukstis | 78-100 cm |
| Pa_plotis | 275 cm |
| Pa_gylis | 230 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 192 cm x 120 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥50 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Dešininė pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Delfinas |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_sudetis | Termoelastinis porolonas |
| Pa_atlosas | Stacionarus |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_reguliuojamas-galvugalis | Yra |
| Pa_porankiai | Reguliuojami |
| Kilmes-salis | Lenkija |

















