Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 95cm P: 228cm G: 155cm
Miegamoji dalis: P: 155cm I: 200cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 95 cm P: 228 cm G: 155 cm Miegamoji dalis: P: 155 cm I: 200 cm |
| Aukštis | 95 |
| Plotis | 228 |
| Gylis | 155 |
| Pa_aukstis | 95 cm |
| Pa_plotis | 228 cm |
| Pa_gylis | 155 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 200 cm x 155 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥35 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Universali kampo pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Delfinas |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_audinio-savybes | Skysčius atstumiantis audinys "WATER REPELLENT" |
| Tinka-kasdieniam-miegojimui | Taip |
| Kilmes-salis | Lietuva |













