Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 92cm P: 305cm G: 167cm
Miegamoji dalis: P: 160cm I: 256cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 92 cm P: 305 cm G: 167 cm Miegamoji dalis: P: 160 cm I: 256 cm |
| Aukštis | 92 |
| Plotis | 305 |
| Gylis | 167 |
| Pa_aukstis | 92 cm |
| Pa_plotis | 305 cm |
| Pa_gylis | 167 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 256 cm x 160 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Universali kampo pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Automatinis |
| Pa_patalynes-deze | 2 dėžės |
| Pa_spyruokles | Kūginės |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Pa_aptraukta-nugarele | Ne |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Tinka-kasdieniam-miegojimui | Taip |
| Kilmes-salis | Latvija |





















