Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 80-96cm P: 260cm G: 170cm
Miegamoji dalis: P: 81cm I: 228cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 80-96 cm P: 260 cm G: 170 cm Miegamoji dalis: P: 81 cm I: 228 cm |
| Aukštis | 80 |
| Plotis | 260 |
| Gylis | 170 |
| Pa_aukstis | 80-96 cm |
| Pa_plotis | 260 cm |
| Pa_gylis | 170 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 228 cm x 81 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥74 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Dešininė pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Elektrinis |
| Pa_patalynes-deze | Nėra |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_atlosas | Stacionarus |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_reguliuojamas-galvugalis | Yra |
| Pa_audinio-savybes | Gyvūnams draugiškas audinys "PET FRIENDLY". Lengvai valomas audinys „EASY CLEAN“. |
| Kilmes-salis | Lenkija |










