Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 80cm P: 283cm G: 180cm
Miegamoji dalis: P: 130cm I: 228cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 80 cm P: 283 cm G: 180 cm Miegamoji dalis: P: 130 cm I: 228 cm |
| Aukštis | 80 |
| Plotis | 283 |
| Gylis | 180 |
| Pa_aukstis | 80 cm |
| Pa_plotis | 283 cm |
| Pa_gylis | 180 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 228 cm x 130 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_sudetis | Sintepono granulės |
| Pa_martindeilo-testas | ≥50 000 ciklų |
| Pa_miegamas-mechanizmas | "Puma" |
| Pa_kampo-puse | Kairinė pusė |
| Pa_patalynes-deze | Nėra |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_atlosas | Stacionarus |
| Kilmes-salis | Lenkija |
| Pa_audinio-savybes | Skysčius atstumiantis audinys "WATER REPELLENT" |










