Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 40cm P: 36cm G: 36cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 40 cm P: 36 cm G: 36 cm |
| Aukštis | 40 |
| Plotis | 36 |
| Gylis | 36 |
| Plot-is | 36 cm |
| Saugojimo-deze | 1 dėžė |
| Maksimali-apkrova | 100kg |
| Sudetis | Porolonas |
| Martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |











