Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 43cm P: 70cm G: 70cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 43 cm P: 70 cm G: 70 cm |
| Aukštis | 43 |
| Plotis | 70 |
| Gylis | 70 |
| Pa_aukstis | 43 cm |
| Pa_plotis | 70 cm |
| Pa_gylis | 70 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Pa_audinio-savybes | Perdirbto plastiko audinys "RECYCLED POLIESTER" |
| Pa_maksimali-apkrova | 100kg |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Kilmes-salis | Lenkija |

















