Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 86cm P: 223cm G: 108cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 86 cm P: 223 cm G: 108 cm |
| Aukštis | 86 |
| Plotis | 223 |
| Gylis | 108 |
| Pa_aukstis | 86 cm |
| Pa_plotis | 223 cm |
| Pa_gylis | 108 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_sudetis | Termoelastinis porolonas |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Nėra |
| Pa_patalynes-deze | Nėra |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_martindeilo-testas | ≥60 000 ciklų |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_kilmes-salis | Lenkija |













