Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 102cm P: 297cm G: 129cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 102 cm P: 297 cm G: 129 cm |
| Aukštis | 102 |
| Plotis | 297 |
| Gylis | 129 |
| Pa_aukstis | 102 cm |
| Pa_plotis | 297 cm |
| Pa_gylis | 129 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Nėra |
| Pa_patalynes-deze | Nėra |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_martindeilo-testas | ≥45 000 ciklų |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Kilmes-salis | Lenkija |













