Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 191cm P: 96cm G: 35cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 191 cm P: 96 cm G: 35 cm |
| Aukštis | 191 |
| Plotis | 96 |
| Gylis | 35 |
| Pa_aukstis | 191 cm |
| Pa_plotis | 96 cm |
| Pa_gylis | 35 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Pa_veidrodis | Yra |
| Pa_savybe | Švelnaus uždarymo durų mechanizmas |
| Stalciu-begeliai | Guoliniai bėgeliai |
| Pa_kilmes-salis | Lenkija |


















