Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 77cm P: 90cm G: 90-145cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 77 cm P: 90 cm G: 90-145 cm |
| Aukštis | 77 |
| Plotis | 90 |
| Gylis | 90 |
| Pa_aukstis | 77 cm |
| Pa_plotis | 90 cm |
| Pa_gylis | 90-145 cm |
| Pa_isskleidimo-funkcija | Yra |
| Pa_medziaga | Metalas |
| Pa_maksimali-apkrova | 50kg |
| Kilmes-salis | Lenkija |

















