Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 76cm P: 80cm G: 120-160cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 76 cm P: 80 cm G: 120-160 cm |
| Aukštis | 76 |
| Plotis | 80 |
| Gylis | 120 |
| Pa_aukstis | 76 cm |
| Pa_plotis | 80 cm |
| Pa_gylis | 120-160 cm |
| Pa_isskleidimo-funkcija | Yra |
| Pa_medziaga | Metalas |
| Pa_maksimali-apkrova | 40kg |
| Kilmes-salis | Kinija |













