Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 104cm P: 49cm G: 39cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 104 cm P: 49 cm G: 39 cm |
| Aukštis | 104 |
| Plotis | 49 |
| Gylis | 39 |
| Maksimali-apkrova | 130kg |
| Sedimos-dalies-aukstis | 78 cm |
| Sudetis | Porolonas |
| Martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |











