Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 79cm P: 48cm G: 47cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 79 cm P: 48 cm G: 47 cm |
| Aukštis | 79 |
| Plotis | 48 |
| Gylis | 47 |
| Maksimali-apkrova | 130kg |
| Sedimos-dalies-aukstis | 46 cm |
| Sudetis | Porolonas |
| Martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |















