Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 88cm P: 50cm G: 63cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 88 cm P: 50 cm G: 63 cm |
| Aukštis | 88 |
| Plotis | 50 |
| Gylis | 63 |
| Maksimali-apkrova | 130kg |
| Sedimos-dalies-aukstis | 49 cm |
| Sudetis | Porolonas |
| Martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |











