Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 93cm P: 45cm G: 50cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 93 cm P: 45 cm G: 50 cm |
| Aukštis | 93 |
| Plotis | 45 |
| Gylis | 50 |
| Maksimali-apkrova | 130kg |
| Sedimos-dalies-aukstis | 66 cm |
| Sudetis | Porolonas |
| Martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |













