Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 106cm P: 50cm G: 53cm
Sėdimos dalies aukštis – 75cm.
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 106 cm P: 50 cm G: 53 cm |
| Aukštis | 106 |
| Plotis | 50 |
| Gylis | 53 |
| Sudetis | Porolonas |
| Maksimali-apkrova | 130kg |
| Kedes-spalva | Ruda |
| Sedimos-dalies-aukstis | 75 cm |













