Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 102cm P: 53cm G: 51cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 102 cm P: 53 cm G: 51 cm |
| Aukštis | 102 |
| Plotis | 53 |
| Gylis | 51 |
| Maksimali-apkrova | 130kg |
| Sedimos-dalies-aukstis | 75 cm |
| Savybe | Savybė |
| Sudetis | Porolonas |
| Martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |













