Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 53cm P: 153cm G: 40cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 53 cm P: 153 cm G: 40 cm |
| Aukštis | 53 |
| Plotis | 153 |
| Gylis | 40 |
| Pa_aukstis | 53 cm |
| Pa_plotis | 153 cm |
| Pa_gylis | 40 cm |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP). Medžio dulkių plokštė (MDF). |
| Pa_savybe | Švelnaus uždarymo durų mechanizmas |
| Kilmes-salis | Lenkija |























