Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 50cm P: 154cm G: 39cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 50 cm P: 154 cm G: 39 cm |
| Aukštis | 50 |
| Plotis | 154 |
| Gylis | 39 |
| Pa_aukstis | 50 cm |
| Pa_plotis | 154 cm |
| Pa_gylis | 39 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP). Medžio dulkių plokštė (MDF). |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Kilmes-salis | Ukraina |















