Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 87cm P: 15cm G: 30cm
Spintelės kojų aukštį galima reguliuoti nuo 13cm iki 17cm.
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 87 cm P: 15 cm G: 30 cm |
| Aukštis | 87 |
| Plotis | 15 |
| Gylis | 30 |
| Pa_aukstis | 87 cm |
| Pa_plotis | 15 cm |
| Pa_gylis | 30 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Pa_spinteles-tipas | Pastatoma |
| Pa_stalvirsis | Reikia įsigyti atskirai |
| Pa_cokolis | Reikia įsigyti atskirai |
| Kilmes-salis | Lenkija |











