Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 130cm P: 108cm G: 39cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 130 cm P: 108 cm G: 39 cm |
| Aukštis | 130 |
| Plotis | 108 |
| Gylis | 39 |
| Pa_aukstis | 130 cm |
| Pa_plotis | 108 cm |
| Pa_gylis | 39 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP). Medžio dulkių plokštė (MDF). |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Kilmes-salis | Lenkija |





















