Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 100cm P: 15cm G: 30cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 100 cm P: 15 cm G: 30 cm |
| Aukštis | 100 |
| Plotis | 15 |
| Gylis | 30 |
| Pa_aukstis | 100 cm |
| Pa_plotis | 15 cm |
| Pa_gylis | 30 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Pa_spinteles-tipas | Pakabinama |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Kilmes-salis | Lenkija |











