Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 26cm P: 200cm G: 22cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 26 cm P: 200 cm G: 22 cm |
| Aukštis | 26 |
| Plotis | 200 |
| Gylis | 22 |
| Pa_aukstis | 26 cm |
| Pa_plotis | 200 cm |
| Pa_gylis | 22 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP). Medžio dulkių plokštė (MDF). |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Pa_kilmes-salis | Lenkija |











