Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 197cm P: 320cm G: 52cm
TV nišos išmatavimai: A: 126cm P: 140cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 197 cm P: 320 cm G: 52 cm TV nišos išmatavimai: A: 126 cm P: 140 cm |
| Aukštis | 197 |
| Plotis | 320 |
| Gylis | 52 |
| Pa_aukstis | 197 cm |
| Pa_plotis | 320 cm |
| Pa_gylis | 52 cm |
| Pa_apsvietimas | Yra |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP). Medžio dulkių plokštė (MDF). Stiklas. |
| Pa_stalciu-begeliai | Guoliniai bėgeliai |
| Pa_kilmes-salis | Lenkija |











