Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 196cm P: 76cm G: 45cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 196 cm P: 76 cm G: 45 cm |
| Aukštis | 196 |
| Plotis | 76 |
| Gylis | 45 |
| Pa_aukstis | 196 cm |
| Pa_plotis | 76 cm |
| Pa_gylis | 45 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP). Medžio dulkių plokštė (MDF). Stiklas. |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Pa_apsvietimas | Reikia įsigyti atskirai |
| Pa_savybe | Švelnaus uždarymo durų mechanizmas |
| Kilmes-salis | Lenkija |
















